Vadadi Adrienn író-olvasó találkozó

Az Olvasni jó! pályázat méltó lezárásaként 2026. május 28-án intézményünk vendége volt a gyerekek által jól ismert és nagyon megszeretett írónő, Vadadi Adrienn.
A találkozó során először a 2. osztályosok, majd a 3–4. osztályosok beszélgethettek az írónővel, aki betekintést engedett számukra az írás világába, mesélt könyveiről, valamint külön kiemelte személyes kedvencét, az Alma utca 22. című kötetét. A gyerekek nagy érdeklődéssel hallgatták az írónő felolvasását, és örömmel kapcsolódtak be a villámkérdésekbe, játékos szituációs feladatokba is.
A jó hangulatú találkozón természetesen a gyerekek kérdései sem maradtak el, amelyekre Vadadi Adrienn közvetlenül, szeretettel válaszolt. A program végén lehetőség nyílt dedikálásra és közös fotózásra is, amely nagy élményt jelentett minden résztvevő számára.
A gyerekek lelkesedésén egyértelműen érződött, mennyire megszerették az olvasott történeteket, a szereplőket és magát az írónőt is. Ugyanakkor az is jól látható volt, hogy Vadadi Adrienn milyen szeretettel és figyelemmel fordul fiatal olvasói felé. Ez a különleges találkozás méltó és emlékezetes lezárása volt idei pályázatunknak.

   

   

További híreink